co je SensWeight?

SensWEIGHT je řešením, které je koncipováno jako vzdálené bezdrátové monitorování vah. Umožňuje provádět dlouhodobé vzdálené monitorování a diagnostiku snímačů sil a vyhodnocovacích jednotek na libovolnou vzdálenost bez fyzické přítomnosti na monitorovaném místě.

Řešení je aplikovatelné na libovolnou váhu jako jsou mostní váhy resp. mostové váhy, silniční váhy, autováhy, dále pásové váhy, šnekové váhy, dávkovací váhy, pytlovací váhy či váhy pro big bagy aj. Váhy, které jsou vahařskými společnostmi či výrobci pod dohledem jsou často rozprostřené po celém území státu a jejich údržba tak bývá mnohdy časově a finančně nákladná. Vzdálený přístup k parametrům vah tak pomáhá rychle a s předstihem diagnostikovat funkční potíže, s umělou inteligencí i budoucí funkční potíže predikovat, a významným způsobem optimalizovat pracovní plány a efektivitu práce. Systém je součástí iniciativy digitalizace Průmysl 4.0, Zemědělství 4.0 a Údržba 4.0 při využití průmyslového internetu věcí IIoT a technologií 5G a NB-IOT.

SensWEIGHT_white_list_1.jpg

 

VZDÁLENÉ MONITOROVÁNÍ A DIAGNOSTIKA VÝZNAMNÝM ZPŮSOBEM SNIŽUJÍ NÁKLADY, URYCHLUJÍ SERVISNÍ ZÁSAHY A NABÍZENÍ PŘEHLED O INSTALACI JAKO NIKDY DŘÍVE !